Rajoninis 7-8 klasių tradicinis renginys ,, Gamtos kodų labirintai”

2024-06-04 (antradienį) vyko  rajoninis 7-8 klasių tradicinis renginys ,, Gamtos kodų labirintai”, kurį organizavo Žagarės gimnazija. Renginį vedė ir fizikos turui užduotis kūrė fizikos mokytoja Asta Radžvilienė. biologijos užduotis kūrė  mokytoja Daiva Skirienė, Lietuvos geografijos turui mokytoja Jūratė Mitrikienė, chemijos užduotis parengė  mokytoja Renata Vaineikytė, o paskutinam turui užduotį parengė fizikos mokytoja Asta Radžvilienė.

Šiais metais šis renginys  ,,Gamtos kodų labirintai” vyko vienuoliktą kartą ir jame jėgas išmėgino 8  moksleivių komandos iš 5 rajono mokyklų: Saulės pagrindinės, M. Slančiausko progimnazijos, Joniškio r. pagrindinės, Skaistgirio ir Žagarės gimnazijų. Dalyviai  atliko užduotis iš biologijos, fizikos, chemijos ir Lietuvos geografijos bei iš Joniškio seniūnijų. Šio paskutinio turo metu mokiniai žemėlapyje turėjo atrasti  Joniškio rajono seniūnijas.

Susumavus visų turų rezultatus paaiškėjo, kad I vietą užėmė M. Slančiausko progimnazijos komanda, II  vieta atiteko Saulės pagrindinei mokyklai , o III vieta atiteko komandai iš Žagarės gimnazijos. 

Renginyje dalyvaujančius moksleivius ir jų mokytojus sveikino Žagarės regioninio parko direkcijos rekreacijos vadybininkė Modesta Bielskienė bei Žagarės gimnazijos direktorė Edita Aukselienė.

`               Dėkojame renginio rėmėjui Žagarės regioniniui parkui, džiaugiamės gausiai renginyje dalyvavusiais moksleiviais ir mokytojais.

Chemijos mokytoja Renata Vaineikytė