Tarptautinis projektas – F.A.S.T.

Žagarės gimnazijoje startavo puikus tarptautinis projektas – F.A.S.T. Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Joniškio rajono švietimo centras vieni iš pirmųjų Lietuvoje prisijungė prie šios edukacinės iniciatyvos, kurios metu vaikai dovanos savo seneliams nuostabią dovaną – žinias, kurios vieną dieną gali išgelbėti jiems gyvybes.

PSO duomenimis, insultą patiria vienas iš keturių žmonių. Trečdalis insultą patyrusių žmonių visą likusį gyvenimą kenčia negalią, negali džiaugtis gyvenimu su savo vaikaičiais ir šeimomis taip, kaip buvo įpratę.  
Žagarės gimnazijos  pirmos, antros ir trečios klasių vaikai ir jų mokytojos – Nijolė, Virginija ir Elena, visuomenės sveikatos specialistė Irena, dalyvauja šiame projekte, skirtame didinti supratimą apie insulto simptomus ir priminti apie poreikį greitai imtis veiksmų. Kiekvienoje klasėje vyks penki užsiėmimai, kurių metu vaikai mokinsis atpažinti insulto požymius ir iškviesti pagalbą bendruoju pagalbos numeriu – 112.
Spalvingose ir įdomiose pratybose vaikai atliks įvairias užduotis, kurių turinys taip pat nukreiptas į pagrindinį tikslą – atpažinti jau įvykusį insultą.

Kviečiame visus – norinčius ir galinčius – prisijungti prie šios šaunios iniciatyvos interneto svetainėje www.fastheroes.com ir susipažinti su šiuo projektu. Pasistenkime, kad mūsų Senjorai  Herojai (močiutės ir seneliai) dar ilgai galėtų dovanoti savo vaikaičiams besąlygišką meilę, švelnumą, kantrybę, juoką bei gyvenimišką patirtį.