Mokslo metų užbaigimo šventė 1- 4 klasių mokiniams

Birželio 6 d. paskutinis skambutis nuskambėjo Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokiniams. Palydėti pradinukus ir geros vasaros palinkėti susirinko vaikų tėveliai, mokytojai ir draugai. Gimnazijos pavaduotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas R. Milenčienė ketvirtokams įteikė pradinio ugdymo pažymėjimus. 1-4 klasių moksleiviai buvo apdovanoti padėkos raštais už labai gerą mokymąsi, aktyvų dalyvavimą įvairiuose konkursuose, olimpiadose, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime. Ketvirtokus sveikino mokytojai, 1-3 klasių mokiniai, tėvai. Jauniesiems abiturientams buvo skiriamos dainos ir šokiai, mokiniai susipažino su būsimąja klasės auklėtoja Lina Margyte. Po šventės visi pradinukai išskubėjo pasitikti vasaros. Gero jiems skrydžio!

Pradinių klasių mokytoja  Virginija Briedienė