ŠIAULIŲ REGIONO DAINŲ IR ŠOKIŲ ŠVENTĖ „SKAMBANTIS GYVYBĖS MEDIS“

Gegužės 27–28 dienomis Šiaulių rajone, Kuršėnuose, surengta Šiaulių regiono dainų ir šokių šventė „Skambantis gyvybės medis“. Beveik 3000 dainininkų, muzikantų ir šokėjų sukūrė įspūdingą dainų ir šokių šventę – vienintelę tokią visame Šiaulių regione! Joje dalyvavo mėgėjų meno kolektyvai ir atlikėjai iš Šiaulių regiono, bei visos Lietuvos. O toje kolektyvų gausybėje ir Žagarės gimnazijos merginų liaudiškų šokių grupė (vad. Andrius Petkauskas)!

Gegužės 28 dieną 20 valandą Daugėlių pušyną užliejo muzikos skambesys: beveik 3 tūkstančiai atlikėjų žiūrovus pakvietė į įspūdingą keturių valandų trukmės reginį, atliepiantį dainos, šokio, muzikos dermę. Programoje dalyvavo liaudiškų ir šiuolaikinių šokių grupės, chorai, folkloro ansambliai, kapelos, dainų ir šokių ansambliai, Lietuvos kariuomenės orkestras, grupė „Vairas“, atlikėja Laura Remeikienė, dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ solistė Aistė Benkauskaitė, valstybinis choras „Vilnius“.