ŠVENTĖ – KONFERENCIJA „SUPER ENERGIJOS“ iššūkis

Paskutinę žiemos dieną Žagarės gimnazijoje įvyko priešmokyklinio ugdymo grupės robotikos ŠVENTĖ – KONFERENCIJA. Pagal FIRST LEGO lygą DISCOVER mažieji kelis mėnesius stengėsi įveikti „SUPER ENERGIJOS“ iššūkį. Darželinukai aiškinosi ir konstravo energijos gamintojus ir vartotojus.  Jie domėjosi, piešė, statė, konstravo, mokėsi pristatyti  ir pristatė savo mažus atradimus draugams.

 Baigdami projektą, surengėme tikrą šventę- konferenciją, į kurią pakvietėme antrokus ir labai rimtai jiems pristatėme savo projektus – energijos gamintojus ir vartotojus…

Robotikos programa Discover įkvepia mažuosius  abejoti, stebėtis ir atrasti, taip pat skatina jų natūralų smalsumą, plečia žinias ir ugdo naujus mokymosi įpročius. Skatindami tyrinėti, padedame jiems sukurti tiltą tarp realaus pasaulio, STEAM įgūdžių, kalbos ir mokymosi.

Informacinių technologijų mokytoja Asta Radžvilienė