Vilniuje Žagarės gimnazijos mokiniai pristatė savo Lego projektą ir dalyvavo varžybose „TVARI ENERGETIKA“

Kovo 4d. Vilniuje, Energetikos muziejuje, moksleiviai iš visos Lietuvos pristatė savo Lego projektus ir dalyvavo varžybose, kurių tema šiais metais „TVARI ENERGETIKA“. Žagarės gimnazijos trečiokų komanda „Žvelgaičio anūkai“ dalyvavo EXPLORER FIRST LEGO LEGUE moksleivių grupėje. Vilius Navickas, Agnė Miežytė, Rebeka Mitrikaitė, Sofija Šimkutė, Agnė Urbonaitė, Skaiva Klovaitė labai atsakingai ruošėsi konkursui, konstravo, programavo, piešė, rašė, aplankė Žagarės dvaro rūmus, kad susipažintų su geotermine energija.  Ir mokinių pastangos nenuėjo veltui. Moksleiviai tapo konkurso III vietos laureatais, o plakatas įvertintas papildomai – II-ąja vieta.

Moksleiviams pasirengti varžyboms padėjo pradinių klasių mokytoja Nijolė Vadapalienė,  mokytojos padėjėja Raimonda Šalkauskienė ir robotikos mokytoja Asta Radžvilienė.