Renginys „Svečiuose pasaka“

Gegužės 18 d. Žagarės gimnazijoje vyko rajoninis renginys ,,Svečiuose pasaka“. Į renginį atvyko ikimokyklinio skyriaus, priešmokyklinės grupės ir pirmos klasės mokinių komandos  iš Skaistgirio gimnazijos, juos lydėjo logopedė Jūratė Šimkuvienė . Taip pat dalyvavo Žagarės gimnazijos ikimokyklinės grupės, priešmokyklinio skyriaus ir pirmos klasės mokinių komandos ir jų mokytojos Reda Šakinskaitė ir Laima Radvilienė.

Specialioji pedagogė Rasma Biliūnienė pasekė pasaką apie pagranduką. Mokiniai, išklausę pasaką ,,Pagrandukas“, turėjo atlikti užduotis, kurios buvo susijusios su šia pasaka. Jie turėjo sudėlioji interaktyvią dėlionę planšetėje, surasti pasakos ,,Pagrandukas“ veikėjus, jų šešėlius, palyginti piešinukus ir rasti dešimt skirtumų, parašyti pirmą pasislėpusio gyvūno raidę, atlikti aritmetikos veiksmus. Mokinių atliktas užduotis vertino socialinė pedagogė Diana Vaičiulienė ir logopedė Jūratė Šimkuvienė.

Mokytoja Alanta Maižiutė papasakojo apie kitų pasakų veikėjus. Dalyviai sužinojo, kad  ,,Sniego karalienė“  buvo Kopenhagos operos solistė, Karlsono prototipas buvo vokiečių lakūnas, Vinis Pūkas kovėsi pirmojo pasaulinio karo fronte.

Logopedė Svetlana Laurinavičienė  skyrė vaikams užduotį prisiminti pasakos pagrindinius veikėjus ir juos išvardinti iš eilės.

Po renginio visi vaišinosi arbata, sausainiais bei ragavo duonelės –,,pagranduko“.

Specialioji pedagogė Rasma Biliūnienė