4 klasės mokiniai lankėsi tėvų darbovietėse

Žagarės gimnazijos ketvirtokai taip pat prisijungė prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro iniciatyvos – visuotinės atvirų durų dienos „Šok į tėvų klumpes“ tėvų darbovietėse. Jau anksčiau mokiniai gavo užduotį sužinoti, kurie tėveliai galėtų priimti  darbovietėje ir plačiau papasakoti apie savo profesijos  darbo pobūdį, darbuotojui keliamus reikalavimus, karjeros galimybes ir kt.

      Gegužės 5 d. 4 klasės mokiniai iškeliavo plačiau susipažinti su prekybininko profesija. O eiti tikrai buvo kur! Prekybos sferoje dirba Adrijos, Dinos, Kipro, Domo, Samantos, Vakarės ir Akvilės mamos, Austėjos močiutė, kitų vaikų tetos ir dėdės. Pirmiausiai ketvirtokus pasitiko parduotuvės „Modarma“ savininkė, Adrijos mama Virginija. Vaikai ne tik sulaukė atsakymų į jiems rūpimus klausimus, apžiūrėjo prekes, bet ir patys turėjo galimybę jas pareklamuoti, pabūti manekenais, sulaukė net ir vaišių. Parduotuvėje „Žirnis“ stebėjome, kaip Akvilės mama aptarnauja pirkėjus, o vedėja Gintarė supažindino su darbuotojų pareigomis, prekių išdėstymo sistema, parodė vaikams aktualiausias ir labiausiai rūpimas prekes. Išvyką baigėme apsilankydami „ Krautuvėlėje“.

    Dėkojame Adrijos mamai Virginijai ir  kitiems prekybos darbuotojams už šiltą priėmimą, suteiktas žinias.

    Mokytoja V. Briedienė