Meninio skaitymo konkursas „Rudenėli, kaip gražu, krenta lapai pamažu“

Spalio 26 d. Skaistgirio kultūros namuose vyko Joniškio rajono švietimo įstaigų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Rudenėli, kaip gražu, krenta lapai pamažu“. Didžiuojamės savo mokinukėmis Auguste Pamparaite (1 kl.), Ugne Navickaite (2 kl. ), Ema Surblyte (3 kl.), Skaiva Klovaite (4 kl.), kurios atstovavo mūsų gimnazijai.

Po sveikinimo žodžio ir muzikinio pasirodymo į sceną ėmė kopti konkurso dalyviai. Meninio skaitymo konkursą pradėjo pirmokai. Renginys neprailgo, nors norinčių deklamuoti buvo išties daug, net 39 moksleiviai.  Komisija juos vertino atsižvelgdama į sceninę laikyseną, į gebėjimą emociškai paveikti klausytojus, aiškiai, natūraliai ir garsiai kalbėti, taisyklingai tarti, kirčiuoti žodžius. Kol komisijos nariai skaičiavo balus, bibliotekininkė Jolanta dalyvius pamokė pasigaminti draugystės apyrankes.

Komisijos paskelbti rezultatai nudžiugino: tarp bendraamžių mūsų gimnazijos 1 klasės mokinė Augustė Pamparaitė  laimėjo I vietą!

Visi skaitovai sulaukė gausių žiūrovų ir dalyvių plojimų, buvo apdovanoti diplomais ir padėkos raštais, pavaišinti saldainiais.

Sveikiname visus dalyvius, nugalėtoją Augustę ir didžiuojamės jais!

Dėkojame mokytojai Stasei Grinienei, padėjusiai pasiruošti konkursui.

Pradinių klasių mokytoja   Virginija Briedienė