Interaktyvus – edukacinis spektaklis „Vilnių kuriam!“

Gruodžio 4 d. pradinių klasių mokiniai nekantraudami laukė spektaklio.  Žagarės kultūros centre svečiavosi Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorės Jurga Kalvaitytė ir Vitalija Mockevičiūtė. Mokiniai sugužėjo į tautiškumą puoselėjantį spektaklį „Vilnių kuriam!“, skirtą sostinės 700 metų jubiliejui. Dvi atskridusios paslaptingos varnos, įpindamos istorinius faktus ir legendas, pasakojo, kaip kūrėsi Vilniaus miestas, improvizavo karališką medžioklę, Gedimino sapną. Žiūrovai tapo spektaklio dalyviais – amatininkais bei pirkliais, plūstančiais į karališką Gedimino miestą. Mokiniai atsakinėjo į klausimus, patys klausė, kartu su varnomis šoko Vilniaus klestėjimo šokį. Pabaigoje visi spektaklio dalyviai buvo apdovanoti kunigaikščio Gedimino karūnomis.

Ačiū Žagarės kultūros centro darbuotojams už spektaklį!

Mokytoja Virginija Briedienė