Žagarės gimnazijos  mokiniai dalyvavo Šiaurės Lietuvos pasakų konkurso „Kuriame Mato Slančiausko pasaką“

Gegužės 25 d. Žagarės gimnazijos  mokiniai dalyvavo Šiaurės Lietuvos pasakų konkurso „Kuriame Mato Slančiausko pasaką“ baigiamajame renginyje, kurį organizavo Joniškio istorijos ir kultūros muziejus. 

Žagarės gimnazijos mokiniai buvo paruošę įvairių darbelių ir vaidinimų. Pradinių klasių mokiniai iliustravo ir įrišo knygutę „Dovanos Karaliui“, dainavo dainelę ,,Už žalių miškelių“, kūrė pasaką „Pelėda“  pritaikydami robotiką. Vaidino su popierinėmis lėlėmis pasaką „Saula, vėjas ir šaltis“, pristatė  mini montažą „O, teip“. Penktos klasės mokiniai  pristatė inscenizaciją apie Mato Slančiausko pasakojimuose minimus miško žvėris ir piliakalnius. III -IV gimnazijos klasių mokiniai parodė kūrybinio darbo vaizdo įrašą ,,Mūsų krašto šviesuolis“ , ukrainietė Mariana  skaitė ištrauką ,,Oho! Vieną turiu –devynių bereik“. Galėjome pasigėrėti mokinių kūrybiniais darbais.

Kol žiuri nariai vertino mokinių darbus, vyko edukaciniai užsiėmimai, kurių metu mokiniai mokėsi karpinių meno, gamino knygnešio krepšelį, ar iliustravo mini knygutę. O šokių studijos „Kibirkštėlė“  šokėjai džiugino žiūrovus nuotaikingais šokiais.

Visų darbai buvo įvertinti prizinėmis vietomis. Mokiniai ir juos ruošę mokytojai gavo padėkos raštus ir dovanas.

Ačiū organizatoriams už gražų renginį.