Paskutinio skambučio šventė Žagarės gimnazijoje

Paskutinis skambutis šiemet skambėjo keturiolikai abiturientų, kuriuos į gimnazijos salę po paskutinės pamokos atlydėjo 1-  os klasės mokinukai.

Abiturientus atvyko pasveikinti Lietuvos Respublikos Seimo narys Liudas Jonaitis, parapijos klebonas Andrius Valčiukas. Jautrius žodžius tarė pradinių klasių mokytojos Virginija Briedienė, Laima Radvilienė,  buvusi klasės auklėtoja Aušra Lukšaitė – Lapinskienė ir klasės auklėtoja Alanta Maižiutė. Padrąsino ir kvietė siekti savo svajonės gimnazijos direktorė Edita Aukselienė. Padėkojo už kartu praleistą laiką Talentų klubo, mokinių tarybos nariai ir juos koordinuojančios mokytojos Rita Raubickienė ir Justė Puipaitė – Žabarauskienė. Tautinių šokių kolektyvo mokytojas A. Petkauskas paprašė daugiau aplodismentų būrelį lankiusioms merginoms. Sėkmės savo vaikams palinkėjo tėveliai.

Renginį organizavo III g klasės mokiniai, kuriems padėjo jų auklėtoja Aušra Dunauskienė. Šventės metu skambėjo mokinių dainos, taip pat buvo galima pasidžiaugti nuotaikingais šokiais. Dvyliktokai nudžiugino daina ir sušoktu valsu.

Dvylika mokslo metų mokinius lydėjo mokyklinis skambutis. Tačiau viskas turi savo pradžią ir pabaigą. Mokyklinis skambutis 78-ai abiturientų laidai nuaidėjo paskutinį kartą. Todėl su pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais sveikiname visus, pradedančius naują gyvenimo etapą. Sėkmės egzaminuose!